MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 4 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 4 maja 2006, 13:46
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA
Samochodowi wandale </b>
Policjant z Cieplic zatrzymał 20-letniego jeleniogórzanina, który 1 maja na osiedlu Orle urwał lusterko w samochodzie marki Opel Astra. Pojazd jest własnością funkcjonariusza. Mężczyzna był pijany. Towarzyszył mu kolega. 20-latek twierdzi, że został przez funkcjonariusza pobity. Policjant zaprzecza jego wersji zdarzeń. Po wytrzeźwieniu sprawca swierdził, że nic nie pamięta. Jest znany cieplickiej policji. Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze.
Z kolei patrol w Jeleniej Górze złapał dwóch 24-letnich jeleniogórzan. Mężczyźni na parkingu wybili szybę w samochodzie marki Renault Clio. Za nową właściciel będzie musiał zapłacić 350 zł.

<b>KARPACZ
Znieważył policjantów </b>
Pijany kierowca zatrzymany do kontroli drogowej w Karpaczu przy ulicy Konstytucji 3 Maja szarpał się z funkcjonariuszami policji. Groził im i chciał ich zmusić do odstąpienia od wykonania czynności służbowych. Użył wobec policjantów słów powszechnie uznanych za obelżywe. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Pijak pod kołami </b>
Kierująca samochodem marki Peugeot 28-letnia mieszkanka Szklarskiej Poręby najechała na leżącego na ulicy 19-letniego mężczyznę. Ofiara była pijana, sprawczyni zdarzenia – trzeźwa. Poszkodowanego z otarciami twarzy i naderwaniem ucha prawego przewieziono do szpitala.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Strażacy usuwali powalone drzewa

Kradli blachę z dachu

Zatrzymany z narkotykami

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kolizja z autobusem MZK

Stop marginalizacji średnich miast

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Tłumy we dworze

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%