MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 4 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 4 maja 2006, 13:46
Autor: TEJO
Przedstawiamy najciekawsze doniesienia z policyjnych raportów.

<b>JELENIA GÓRA
Samochodowi wandale </b>
Policjant z Cieplic zatrzymał 20-letniego jeleniogórzanina, który 1 maja na osiedlu Orle urwał lusterko w samochodzie marki Opel Astra. Pojazd jest własnością funkcjonariusza. Mężczyzna był pijany. Towarzyszył mu kolega. 20-latek twierdzi, że został przez funkcjonariusza pobity. Policjant zaprzecza jego wersji zdarzeń. Po wytrzeźwieniu sprawca swierdził, że nic nie pamięta. Jest znany cieplickiej policji. Sprawą zajmie się Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze.
Z kolei patrol w Jeleniej Górze złapał dwóch 24-letnich jeleniogórzan. Mężczyźni na parkingu wybili szybę w samochodzie marki Renault Clio. Za nową właściciel będzie musiał zapłacić 350 zł.

<b>KARPACZ
Znieważył policjantów </b>
Pijany kierowca zatrzymany do kontroli drogowej w Karpaczu przy ulicy Konstytucji 3 Maja szarpał się z funkcjonariuszami policji. Groził im i chciał ich zmusić do odstąpienia od wykonania czynności służbowych. Użył wobec policjantów słów powszechnie uznanych za obelżywe. Sprawca trafił do policyjnej izby zatrzymań.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Pijak pod kołami </b>
Kierująca samochodem marki Peugeot 28-letnia mieszkanka Szklarskiej Poręby najechała na leżącego na ulicy 19-letniego mężczyznę. Ofiara była pijana, sprawczyni zdarzenia – trzeźwa. Poszkodowanego z otarciami twarzy i naderwaniem ucha prawego przewieziono do szpitala.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pożar garażu w Wojcieszycach

Dzień wagarowicza "pod lupą" policji

Potrącenie pieszej

Karty tak, kolory nie

Żeromalia na filmowo

Głosy za strajkiem?

Dzisiaj „Kaskadowy pomiar prędkości”

Ruszyli na pomoc uwięzionej krowie

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
5
Tak
60%
Jest dobrze, jak jest
0%
Nie
40%
Nie ma zdania
0%