MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

997- Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 18 czerwca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Złupili bar </b>
Dwóch siedemnastolatków oraz ich o rok młodszy kompan postanowili włamać się do jednego z lokali gastronomicznych przy pl. kard. Wyszyńskiego. Zamiar się powiódł: nastoletni złodzieje ukradli kuchenkę mikrofalową, kasę fiskalną oraz napoje, wszystko warte około trzech tysięcy złotych. Przekonali się jednak, że kradzione nie tuczy, bo szybko złapała ich policja. Starsi złodzieje trafili do izby zatrzymań, a 16-letni wyrostek &#8211; po przesłuchaniu wrócił do domu. Będzie odpowiadał za swój czyn przed sądem dla nieletnich, a jego starsi &#8222;kompani&#8221; &#8211; przed obliczem sądu grodzkiego.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Po kielichu za kółkiem </b>
Siedmiu kierujących na &#8222;dwóch gazach&#8221; zatrzymali podczas minionego weekendu policjanci w mieście i regionie. Jeden z panów, 52-letni mieszkaniec Kostrzycy, miał 2,12 promila alkoholu w organizmie oraz&#8230; zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd. Rekordzistą w tej niechlubnej materii okazał się jeleniogórzanin, który kierował autem mając w organizmie 2, 8 promila wyskokowej substancji.

<b> JELENIA GÓRA
Złapali złodzieja </b>
Ciepliccy policjanci ujęli 18-latka podejrzanego o to, że ukradł 300 złotych. W trakcie czynności ustalono, że mężczyzna ma na swoim koncie trzy inne kradzieże. Zatrzymanemu grozi kara do pięciu lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Z marihuaną w kieszeni</b>
Dwie działki środka odurzającego w postaci marihuany miała przy sobie 20-letnia jeleniogórzanka, która szła ulicą Wyspiańskiego. Podczas rutynowej kontroli zawartość kieszeni jeleniogórzanki odkryli policjant i strażnik graniczny. Kobieta złamała ustawę antynarkotykową i grozi jej kara grzywny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Policja: listopadowy weekend

Mają w nosie pieszych

Pamięci Henryka Tomaszewskiego

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~why? 18-06-2007 17:43
dlaczego zaglądali tej kobiecie do kieszeni? – rutynowa kontrola to myślałam,że wystarczy pokazać dokumenty .... :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

70–latek jeździ, mimo dożywotniego zakazu

Pożar mieszkania na Mickiewicza

Auto odjechało, ale na lawecie

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
363
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%