MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 5 lipca
im. Antoniego, Karoliny, Marii

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Poniedziałek, 23 lipca 2007, 0:00
Autor: anzol
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Bo mamusia wypiła </b>
25-letnia mieszkanka Dąbrowicy szukała pociechy w alkoholu i zapomniała, że ma pod opieką swojego dwuletniego syna. Pijaną kobietę zatrzymali policjanci. Naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi jej kara do trzech lat więzienia.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Kradli prąd </b>
Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali sześciu mieszkańców tej miejscowości w wieku od 36-60 lat podejrzanych o kradzież energii elektrycznej. Sprawcy spowodowali straty w wysokości nie mniejszej niż 4800 zł na szkodę koncernu EnergiaPro.

<b> KARPACZ
Złodzieje i oszuści w kurorcie </b>
Nie do końca udała się próba oszukania właściciela jednego z pensjonatów w Karpaczu przez mieszkańca Włocławka z kolegami. Oszustów zatrzymała policja. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.
Także w kurorcie pod Śnieżką policjanci zatrzymali po pościgu 32-letniego mieszkańca miejscowości Osiek oraz jego kompana, o 10 lat młodszego mieszkańca Lubina. Złodzieje ukradli dwa tysiące złotych turyście z Kudowy Zdroju.

<b> JELENIA GÓRA
Szkolna fałszywka </b>
16-letnia mieszkanka Podgórzyna doszła do wniosku, że&#8230; powinna być starsza. Niewiele myśląc przerobiła datę urodzenia na legitymacji szkolnej, którą następnie posługiwała się w różnych miejscach, zapewne niedostępnych dla nieletnich. Aż w końcu wylegitymowała się policjantom, którzy zauważyli fałszerstwo. Dziewczyna za przerobienie dokumentu może stanąć przed sądem dla nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Złodziej zatrzymany

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~normalka 23-07-2007 10:29
Co do szkolnej fałszerki–nie powinni nic jej zrobić,skoro ogólnie przyjęte jest,że Premier podpisuje fałszywe dokumenty... nie wprowadzajac wcześniej odpowiedniego zapisu w tej sprawie... Teraz kombinacje z uwstecznieniem... Dać jej co najwyżej upomnienie...
~kamila 23-07-2007 16:09
jak da sie jej upomnienie to za miesiąc kiedy pojdzie do szkoly znow bedzie robila to samo ...
~EBE 24-07-2007 1:08
Kolejny sukces jeleniogórskiej Polcjii. Brawo !!!!!!. Czy to ci sami policjanci, co w zeszłym tygodniu w Kopańcu ukarali faceta, który szedł trzeźwy ulica, ale miał otwartą butelkę z piwem ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkali się z Beatą Kempą

Akcja policji na drogach powiatu lwóweckiego

Zerwany dach w Komarnie

Ruszyła procedura ws. referendum

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1451
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%