MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

87–latek przewrócił się w autobusie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 15 maja 2012, 16:34
Aktualizacja: 16:38
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Do szpitala trafił dzisiaj (15.05) 87–letni mężczyzna, który przewrócił się w autobusie linii nr 1, w chwili gdy autokar ruszał z jednego z przystanków w Jeleniej Górze. Na szczęście starszemu panu nic poważnego się nie stało i skończyło się na badaniach profilaktycznych.

Do zdarzenia doszło po godz. 13.00 przy ul. Wyczółkowskiego. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe i policję, która uznała, że kierowca nie zawinił i jechał prawidłowo.

- Starszy mężczyzna, który poruszał się o kulach przewrócił się gdy kierowca odjeżdżał z przystanku. Poszkodowany sam przyznał, że stracił równowagę, więc nie była to wina kierowcy – poinformował sierż. Piotr Dzieniak z KMP w Jeleniej Górze.

Kierowca autobusu był trzeźwy i to on wezwał policję.

Ogłoszenia

Czytaj również

W Żeromie z... Żeromskim!

Chcą powtórki wyborów!

Kierowca uciekał, bo był pijany

Komentarze (41) Dodaj komentarz

~ 15-05-2012 17:11
a autobus wywrócił się w dziwiszowie i koło się zamyka
~ 15-05-2012 17:23
Świetne zdjęcia a artykuł jeszcze lepszy. BRAWO dla Jelonki.
~niktos 15-05-2012 17:28
Sensacja miesiąca!!
~cjp 15-05-2012 17:33
co ja pacze...
~ 15-05-2012 17:43
To Pan nie był w pracy?
~jacoll 15-05-2012 17:50
Ale afera !
~upss 15-05-2012 18:01
A ja nogę złamałam. Też ciekawe, co?
~woolie 15-05-2012 18:27
no szał sensacja, a u mnie na trawniku zderzyły się trzy ślimaki
~CAREFOUR 15-05-2012 18:49
Gościu w tej maszynie natknął się na czarną dziurę i zastanawia się jak to opisać w raporcie- proponuję otwór będzie łatwiej
~jajo 15-05-2012 18:53
Na zdjęciu wyraźnie widać niebieski mikrobus z wejściem tylnym . 8 godzin czekał ów pojazd na klientów. I co ? i jajco!!!!
~ 15-05-2012 19:05
Następny artykuł: 80 latka przesoliła zupę! :D
~jele 15-05-2012 19:07
Jak można autobus komunikacji miejskiej nazwać autokarem? Dzicko zna różnicę, więc naprawdę nie wiem kto redaguje te teksty i kto zezwala na umieszczanie ich na portalu??Zmieńcie coś bo to już nie pierwszy raz
~ważne 15-05-2012 19:41
ja też się dzisiaj "potkłem" na schodach nic sie nie stało ale zapraszam redakcję z chęcią opiszę incydent;)
~ 15-05-2012 19:44
sponio ;)
~małami 15-05-2012 19:57
zdjęcia pierwsza klasa super tak trzymać zazdroszczę pomysłodawcy artykułu rewelacja , mi dzisiaj ptak nasrał na głowę będę mieć szczęście czy pecha ?
~qwerty1 15-05-2012 20:36
(*)
obserwer 15-05-2012 20:54
Pod artykułem o randze faktu, był jeden konstruktywny komentarz dotyczący jakości zdjęć i został wymoderowany, pytam dlaczego? Z całym szacunkiem dla autorki zdjęć, ale warto się rozwijać w dziedzinie fotografii. Czy ważniejsze są komentarze o niczym?
~Robi 15-05-2012 21:16
Po pierwsze nie poruszał się o kulach tylko o lasce , po drugie przewrócił się podczas dojazdu do przystanku ,bo osioł za kierownicą ostro hamował , a po trzecie leży w szpitalu na ortopedii więc nie piszcie głupot, że nic się nie stało .
Piipi Jelonkowa 15-05-2012 21:36
...do - [~Robi ] .. nie zazywaj kierowcy osłem ! .. bo róznica jest WIELKA : ..taki kierowca do poruszania się używa koni /..przyp.mechanicznych/,a osioł własnych kopytek !
~jeronimo 15-05-2012 21:36
To jak w tym kawale, że w Moskwie na Placu Czerwonym rozdają samochody... była to częściowa prawda, bo nie w Moskwie a w Petersburgu, nie na Pl. Czerwonym a na Placu Rewolucji, nie samochody a rowery i nie rozdają a kradną :)
~koko spoko 15-05-2012 21:38
a po czwarte to kierowca ma lusterko i powinien poczekać ąż ten pan usiądzie a nie w pedał i gaz do dechy........
~krysia14 15-05-2012 22:08
[*] zapalmy znicz normalnie.
~niedouczeni 15-05-2012 22:17
autobus to nie autokar :/ cóż za kolejna niekompetencja ... autokar drodzy jelonkowicze nie ma miejsc stojących :/ czy wy tam zatrudniacie samych nieuków i analfabetów?
~o matko 15-05-2012 22:50
o matko ile jadu konkurencji
~ktoś123 16-05-2012 6:38
zamiast jeździć autobusami babcie i dziadkowie niech siedzą w domu. wiecznie ich pełno , narzekają że nie mogą stać a do autobusu potrafią biec.
~ira 16-05-2012 6:55
kierowcy autobusów ruszają jak tylko zamkną dzrwi nie czekają aż wsiadający usiądą. to samo dotyczy sytuacji przy wysiadaniu. w "starych autobusach przyciski są przy drzwiach i chcąc dać sygnał, że chce się wysiąść trzeba przemieszczać się po autobusie w czasie jazdy. tak nie powinno być
~Buka 16-05-2012 8:06
Nie wiem jak było w tym wypadku, bo mnie tam nie było, ale czasami (a wręcz bardzo często) kierowcy mzk lub pks jeżdżą tak jakby wieźli wór ziemniaków a nie ludzi.
~żal-- 16-05-2012 8:09
jelonka już ni ma o czym pisać!!!!
~LibeR 16-05-2012 9:01
Fakt - może i Jelonka nie ma o czym pisać, ale zobaczcie, że tego typu artykuły cieszą się wyjątkową popularnością (komentarze). ;)
~oooo 16-05-2012 9:42
może jednak jest o czym pisać. Za granicą kierowca mając takiego pasażera w autobusie nie rusza, dopóki ten nie usiądzie, widziałam to wielokrotnie. Moim zdaniem wina kierowcy ewidentna. Ruszał . Gdyby dziadek niespodziewanie wstał w trakcie jazdy - inna rozmowa. Dziwię się policji - :-(
~ 16-05-2012 10:41
Przecież ten Pan powinien być w pracy, to nie wiecie że podnieśli wiek emerytalny do 90-tego roku życia?
~przewracacze 16-05-2012 11:13
O RANY JULEK. tragedyja, przewrócił sie w autobusie. lżej byłoby nam na sercu jakby przewruciłą sie wieża ratuszowa niż ten pan. mam nadzieje ze nagłosnicie ten fakt bo to jest potworne.
~łał 16-05-2012 11:16
niesamowite....
~Derp 16-05-2012 12:38
Dafuq i just read?
~sri lanka 16-05-2012 12:52
naprawde artykuł wart pulicera akcja jak w filmie i ten furgon niebieski a u mnie na fern lane w Heston borought of london wymieniaja latarnie to jest dopiero sensacja i to z zagranicy pozdrawiam
~)( 16-05-2012 15:36
Temat oczywiście błahy do czasu jak się ma problemy z poruszaniem, a nasi kierowcy celują, aby "zgodnie z prawem" wyeliminować z autobusu taką osobę już podczas ruszania, a zatrzymując się na przystanku stają specjalnie w ten sposób, aby między stopniem a chodnikiem pojawił się kawałek jezdni i ten "bidok" o kulak celuje w ten kawałek, bo do chodnika jest zbyt daleko...c'est la vie. A autobusy niskopodłogowe, a kierowcy przeszkoleni, trzeba teraz przeszkolić dziadka lub babcię!
~do~ooo 09:42 16-05-2012 15:43
Dziadek, 87-letni, o kulach, niespodziewanie wstał? Co ty piszesz człowieku? No chyba że wydarzyłoby się to w Częstochowie, a autobus ruszałby z przystanku usytuowanego tuż przy klasztorze na Jasnej Górze, to jeszcze można byłoby jakoś wyjaśnić...
~)( 16-05-2012 15:47
Temat oczywiście błahy do czasu jak się ma problemy z poruszaniem, a nasi kierowcy celują, aby "zgodnie z prawem" wyeliminować z autobusu taką osobę już podczas ruszania, a zatrzymując się na przystanku stają specjalnie w ten sposób, aby między stopniem a chodnikiem pojawił się kawałek jezdni i ten "bidok" o kulak celuje w ten kawałek, bo do chodnika jest zbyt daleko...c'est la vie. A autobusy niskopodłogowe, a kierowcy przeszkoleni, trzeba teraz przeszkolić dziadka lub babcię!
~Gość 16-05-2012 18:25
Tragedia... :((
~Tromk 16-05-2012 20:34
ostatnio miałem wypadek na ul. Wolności na wysokosci m.poczty jechałem sobie jechałem ąż tu nagle 90letnia staruszka z balkonikiem nagle wbiegła mi na jezdnię ratowałem sie ucieczką w mur............
~ja ;D 18-05-2012 17:29
To jest dziadek mojej przyjaciułki i on jest w podeszłym wieku i gdyby byście byli dojrzali to byście się nie śmiali... bo to widać że nie jesteście normalni że się śmiejecie... jej babcia też się wywruciła i od takiego czegoś zmarła także radzę się przymknąć bo rodzina tego pana wcale nie ma nic do śmiechu... ;/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O jeleniogórskim rynku

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Śmiertelny wypadek na quadzie

Wjechał autem w latarnię

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
776
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
9%