MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

707 Wędrówek z Karkonoskimi Skrzatami

Wiadomości: Karpacz
Niedziela, 15 marca 2015, 7:53
Aktualizacja: 8:00
Autor: SP 707
Fot. SP 707
Pod takim hasłem odbyło się integracyjne spotkanie oddziałów przedszkolnych w Szkole 707 w Karpaczu. W gronie zerówkowiczów z Jeleniej Góry, Cieplic, Kowar i Karpacza, Skrzaty wybrały się w magiczną podróż do Krainy Ducha Gór.

Krasnoludki wyruszyły szklakiem niebieskim w kierunki Śnieżki, by po drodze przeżyć niezapomniane przygody. Po drodze spotkały stadko włochatych gąsienic i skaczące zające, uczestniczyły w zabawie z kolorowymi chustami animacyjnymi, próbowały swoich sił na torze przeszkód oraz układały „krasnalowe” puzzle. Było bardzo wesoło i wszyscy cieszyli się, że mogą miło spędzić czas w gronie rówieśników.

Dla dzieci to nie tylko wspaniała zabawa i możliwość nawiązania nowych znajomości z kolegami i koleżankami z sąsiednich placówek, ale także fantastyczna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności w sportowych zmaganiach.

Na wszystkich czekał zdrowy i słodki poczęstunek, przygotowany przez samego Karkonosza. W cudownych nastrojach i ze wspomnieniem bajkowej atmosfery Skrzaty udały się do swoich przedszkoli.
W spotkaniu uczestniczyli: Okrąglaczek z Jeleniej Góry, Zaczarowany Parasol z Cieplic, Publiczne przedszkole z Karpacza, Krokodyl Schnappi z Kowar oraz oddział przedszkolny ze Szkoły 707.

Ogłoszenia

Czytaj również

Finał remontów wiaduktów na A4

Czytelniczka: drogo i brudno

Dotacja dla szkoły w Sadach Górnych

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gluś 15-03-2015 10:33
BRAWO a maluchy - słodziaki :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Serca pełne nakrętek

Druga edycja darmowych e–warsztatów „Zaprogramuj swoją przyszłość”

Słabe wyniki matur  

Remont w Elektroniku

„Bezpieczne wakacje” – zajęcia plastyczne

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
801
Tak
37%
Nie
57%
Nie wiem
5%