MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

28 października odbędą się Targi Pracy

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 23 października 2016, 7:23
Autor: Org
Fot. Organizator
Udział w jeleniogórskich Targach Pracy jest bezpłatny zarówno dla odwiedzających jak i wystawców. Można zdobyć zatrudnienie oraz zyskać cenne informacje! Szczegóły na plakacie.

Podobnie jak w ubiegłych latach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży zaprosiło na wydarzenie instytucje rynku pracy, m.in. PUP, DWUP oraz Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego, której przedstawiciele przygotowali prezentację „Instrumenty wsparcia absolwentów i osób bezrobotnych w ofercie KARR” . Nie zabraknie pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin.

Do tej pory swój udział w Targach Pracy potwierdziło około dwudziestu wystawców poszukujących pracowników w różnych zawodach od pracowników produkcji, spawaczy czy operatorów maszyn CNC, przez branżę gastronomiczną po fryzjerów, sprzedawców, trendsetterów. Nie zabraknie wystawców związanych z motoryzacją i elektroniką.

W czasie targów będą dostępne również oferty pracy i staży w ramach sieci Eures, czyli współpracy publicznych służb zatrudnienia i innych organizacji działających na rynku pracy, których celem jest ułatwienie swobodnego przepływu pracowników na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

W razie pytań - kontakt pod nr tel. 75 64 577 37, lub mailowo: mbp.jeleniagora@ohp.pl

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zderzenie toyoty z karetką

Jeszcze o zarzutach dla prezesa DIOZ

Ogołocili drzewa

Wszyscy za strajkiem

Na poranku działo się!

Kończy się referendum strajkowe

Wspaniała integracja

Smaki młodzieżowej kuchni... kresowej

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
175
Tak
54%
Jest dobrze, jak jest
17%
Nie
27%
Nie mam zdania
2%