MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

20 lat minęło...

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 14 czerwca 2011, 12:39
Autor: waskipp
waskipp
Fot. waskipp
Tym razem w programie „Z czterech stron miasta” przedstawimy relacje z obchodów 20-lecia Zespołu Szkół Społecznych im.Jana Pawła II w Sobieszowie.

W miniony czwartek na oficjalnej gali, która odbyła się w MDK Muflon w Sobieszowie wspominano minione dwadzieścia lat szkoły. Wśród zaproszonych gości zobaczymy m.in. panią Zofię Czernow, ks. Józefa Frąca, oraz wiele innych znakomitych osób. Prowadzącym uroczystość jest Wiktor Marconi. Zapraszamy do oglądania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

To było bezpieczne?

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 15-06-2011 22:46
Dwadzieścia lat zniknęło, jak jeden dzień, już coraz bliżej nam do końca, o tym wiesz. Dwadzieścia lat ukradli odeszły w cień i nigdy już nie wrócą, rób co chcesz. A świry wciąż ci roztaczają uroki swe i proszą żeby udział w wyborach brać. Na karuzeli życia przekręcisz się, byleby tylko nie za wcześnie zejść. I chociaż czas pogania, śmieją się z ciebie dranie, Ciebie na wiele jeszcze można wycyckać Bo tak mówiąc szczerze, w życiu jak w pokerze jest zasada: "karta - stół" więc nie wkładaj w urnę, żebyś nie był durniem, ani nawet głosu pół. Dwadzieścia lat zniknęło to piękny wiek, dwadzieścia lat kłamali jak jeden mąż. Na drugie tyle teraz przygotuj się, a może i na trzecie, któż to wie? Bo świry tak ci podsuwają uroki swe, że pełną garścią tylko
~ 15-06-2011 22:56
Bo świry tak ci podsuwają uroki swe, że pełną garścią tylko biorą. Na karuzeli życia przekręcisz się, bylebyś tylko nie za wcześnie zszedł. A gdy cię czas pogania, po schodach spuszczaj drania bo masz dwadzieścia nowych, bo masz dwadzieścia nowych, bo masz 20 nowych lat.
~ola 2lo STO 16-06-2011 13:56
STO is the best!! ;D ;D ;D
~koniczynka 17-06-2011 18:42
Skad to depresyjne myslenie? Lata szkolne to najpiękniejszy czas. Byłam zauroczona spotkaniem absolwentów zespołu szkół zawodowych MLiPD w Sobieszowie,którzy niedawno obchodzili 40 - lecie matury.Kogo jeszcze stać na takie miłe spotkania?
~chriss 20-06-2011 20:51
Szkoda, że zmotoryzowani rodzice uczniów pozostawiają swoje auta gdzie popadnie (najczęściej na chodniku przed szkołą) i blokują przejście i niejednokrotnie przejazd dla młodych matek przez chodnik. Widocznie jest im to głęboko obojetne. Szkoda, bo ich dzieci w przyszłościu pewnie powielą te zachowania.
~x 17-11-2011 11:20
milo ze nasza mlodziez lapie co z tymi vipami u nas jest nie tak. motto rzadzenia to nie madre posuniecia dla kraju i spoleczenstwa, a w kierunku wlasnych interesow .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Debata o szlaku "Dolina Bobru"

Trwa "Davos" w Karpaczu

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Doczekają się ronda

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
771
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%