MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

16–latek zatrzymany za kradzieże

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 października 2012, 9:48
Aktualizacja: 10:35
Autor: 112
Policjanci Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali wczoraj (1 października) nieletniego, który ma na koncie co najmniej osiem przestępstw, których dopuścił się w Jeleniej Górze. Są to m.in. kradzieże i włamania do samochodów. Jego łupem padło mienie o wartości kilku tysięcy złotych.

Jak ustalili funkcjonariusze, chłopak od stycznia do czerwca br. dopuścił się w Jeleniej Górze co najmniej ośmiu przestępstw przeciwko mieniu. Włamał się i do czterech aut i okradł je. Jego łupem padły radioodtwarzacze.

- Ponadto ukradł cztery rowery: dwa niezabezpieczone pod jednym z marketów i kolejne dwa z klatek schodowych. Łączne straty pokrzywdzonych sięgają kilku tysięcy złotych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Nie jest wykluczone, że nieletni ma na koncie więcej podobnych czynów – informuje oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Alarmy bombowe

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 2-10-2012 10:28
w Jeleniej
~AA 2-10-2012 10:37
Dajcie jego foto na główną i na czole napiszcie ZŁODZIEJ!
~ach 3-10-2012 7:53
każdy daje rade jak umie,jak sie nie ma to sie kradnie,a wy kazdego jedziecie.moze jakby rodzice mieli leppiej platną prace to by nie musial bo na wszystko by starczylo.
~ja 3-10-2012 8:40
Ty chyba nie wiesz. co piszesz???? Moje dziecko tez nie ma za wiele bo i ja nie mam za duzo i co?????? mamy isc krasc. Powiem jeszcze jedno: jeden z rowerow /tych spod marketu/ moze byc moj. Mam jemu podarowac to, ukradl mojemu dziecku???????
~retsmaH 3-10-2012 9:51
Polaczek - 'daje rade jak umie' A jak nie umie, to kradnie. Zaradny dzieciak, nie ma co. Lać w łeb i patrzeć czy równo puchnie :]

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znaleziono niewybuch

Krakowska gotowa!  

Harcerze z nową siedzibą

Odkrycia w kościele

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
83
Tak
40%
Nie
52%
Nie wiem
8%