MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

16–latek wyrwał staruszce torbę

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 13 października 2015, 8:16
Aktualizacja: 8:19
Autor: 112
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali nastolatka, który podejrzany jest o kradzież płóciennej torby, na tzw. ”wyrwę”. Były w niej m.in. dokumenty, pieniądze i karta bankomatowa.

Kobieta natychmiast zgłosiła się w komisariacie i powiadomiła o przestępstwie. Podała rysopis, na podstawie, którego policjanci wytypowali nieletniego podejrzewanego.

- Funkcjonariusze wiedzieli, że chłopak najchętniej czas spędza w punktach gier hazardowych. 20 minut po przestępstwie zatrzymali go w jednym z nich, nieopodal miejsca zdarzenia. Grał na automatach. 16-latek na początku kręcił, ale kiedy pokrzywdzona go rozpoznała, wskazał miejsce, w którym ukrył torbę ze skradzionymi rzeczami. Brakowało 50 zł, które chłopak zdążył już przegrać na automatach – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nietypowy finał Ligi Rocka

Patrole na wodzie

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 13-10-2015 12:15
A właściciela punktu zatrzymali za wpuszczanie nieletnich? Dlaczego ktoś pozwala na te pseudo kasyna? To samo dotyczy obecnych lombardów. To wszystko jest ustawione tam na górze, przez polityków każdej maści.
~ 13-10-2015 14:19
Za tego typu zachowanie powinny być dosłownie baty na gołą doopę wykonane zaraz na miejscu zdarzenia. Tak, tak wiem, że niehumanitarna ta propozycja i średniowieczem pachnie, ale innej sensownej (tj. taniej dla państwa, a skutecznie odstraszającej) kary nie widzę.
~xz 13-10-2015 14:35
Wszyscy klienci tych tzw. kasyn są uzależnieni od gry jak ćpuny od hery,potrafią nawet nerkę sprzedać żeby mieć na hazard.
~ 13-10-2015 15:39
Powinien po Jeleniej chodzić z plakatem na plecach i klacie jestem złodziejem torebek przez pół roku pod nadzorem SM
~ 13-10-2015 17:58
Każdy,kto kiedykolwiek i cokolwiek ukradł,to powinien być naznaczony tak,aby był widoczny z daleka.Wszyscy wiedzieliby,że idzie złodziej.Powinni świecić się 24 godziny.
~fan sekty pis 13-10-2015 19:09
ręce i nogi połamać albo oddać do seminarium.
~ 13-10-2015 23:37
Ukręcić wacka i oddać do seminarium !!!
~Dariusz Mostrąg 14-10-2015 0:39
Politycy obecni są, bez względu na partię jaką reprezentują, gorsi od przestępców! Są gorsi, ponieważ poprzez prawo, które tworzą, mają przestępców pod kontrolą. Mogą prawie całkiem wyeliminować ich ze społeczeństwa. Mogą, niemal w 100%, chronić obywateli przed wszelkimi przestępstwami. Dlaczego tego nie czynią? Bo mają w tym własny, podły, interes. W różny sposób z przestępcami współpracują. Chyba nikt nie jest na tyle naiwny by wierzyć, że w państwie gdzie funkcjonuje policja, wojsko, Straże Miejskie, ABW, CBA, CBŚ, WSW, Służba Drogowa, Służba Celna, dziesiątki agencji ochrony, GROM, Krzysztof Rutkowski, agent Tomek i diabli wiedzą co jeszcze... by w takim państwie było miejsce na narkotyki na ulicach, oszustwa quasi-banków, kasyna - jaskinie hazardu i cały pozostały przestępczy gnój?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Posypały się mandaty

Chłopiec nadział się na pręt

Po akcji "Trzeźwy poranek"

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
724
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%