MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Piątek, 1 czerwca 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 1 czerwca 2007, 10:14
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Pilna sprawa. Chcesz jechać kolejką retro, kup bilet. Może uśmiechnie się szczęście w losowaniu?

Wielkie zainteresowanie rozbudziła wśród jeleniogórzan i mieszkańców okolic wiadomość o przejeździe pociągu retro ciągniętego przez lokomotywę parową na trasie Jelenia Góra – Lwówek Śląski.
Dlatego organizator przejazdu, lwóweckie starostwo, stwarza możliwość zakupu biletu na tę oryginalną podróż. Koszt: 30 złotych.

– Jedyna możliwość zakupu biletu to przesłanie wiadomości na adres mailowy: promocja@powiatlwowecki.pl Ten e-mail jest chroniony przed spame, włącz obsługę avascript w przeglądarce, by go zobaczyć z podaniem danych osoby uczestniczącej, zwrotnego adresu mailowego, nr telefonu kontaktowego wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb zakupu biletu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity z 2002 roku. Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Trzeba się spieszyć, bo termin nadsyłania zgłoszeń upływa 01.06.2007 roku o godzinie 14.30.

Do dyspozycji jest 25 biletów jednoosobowych. O rezerwacji zakupu zadecyduje losowanie spośród wszystkich nadesłanych zamówień. Potwierdzeniem dokonania rezerwacji będzie otrzymanie zwrotnej wiadomości mailowej do dnia 01.06.2007 roku do godziny 15.00, w której zostanie przedstawiony szczegółowy program oraz sposób płatności i odbioru biletu.

Impreza rozpoczyna się 4 czerwca o godz. 8.00 na dworcu kolejowym w Jeleniej Górze, dojazd do Jeleniej Góry na własny koszt.

Pociągiem składającym się z dwóch wagonów pojadą, między innymi, parlamentarzyści, wojewoda, radni wojewódzcy oraz inni decydenci od których zależy przetrwanie lokalnych linii kolejowych. W ten sposób władze Lwówka chcą pokazać walory jeszcze istniejącego połączenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Fundusze dla powiatu

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~poprawić! 1-06-2007 10:45
"chroniony przed spameM, włącz obsługę Javascript w przeglądarce"
~bandziorro 1-06-2007 11:38
to parlamentarzysci juz w warszawce nie maja rozrywek i musza przyjezdzac do nas, nie dosc ze nie placa to jeszcze zajmuja miejsca dla chetnych z biletem
~xxx 1-06-2007 12:32
Takie przejazdy powinny być ogólnodostępne dla każdego a nie tylko poprzez losowanie. Przecierz tacy urzędnicy dość że mają przejazdy zwykłymi pociągami za darmo, to jeszcze uruchamiają sobie na nasz koszt ( podatników ) dodatkowy pociąg i robią łaskę że zabiorą jeszcze zwykłych podróżnych. Najpierw powinni jechać zwykli chętni podróżni a jak by były wolne miejsca to urzędnicy. Ciekawe czy z Wrocławia do Jeleniej też przyjadą pociągiem? czy za długo im będzie i cwaniaczki do Jeleniej autem a później pociągiem na darmową wycieczkę.
~EU–07 424 1-06-2007 12:44
25 biletów to jakaś paranoja!!! Dlaczego skład będzie liczył aż 2 wagony? Skoro parowóz przyjechał w nasze strony możnaby zrobić 2 kursy– 1 z wagonami retro (vipy), drugi z kilkoma bonanzami dla czerni. Taki kurs cieszyłby się ogromnym powodzeniem!! Szkoda:(
~Rondel 1-06-2007 15:47
Parowozy będąc na deskach kreślarzy w odnośnych czasach zostały skonstruowane do składów dwudziesto–wagonowych/osobowe/,które potrafiły rozpędzić do 120 –tu km/h.Może jednak jeszcze kilka wagonów doczepić,skoro jest wielu chętnych?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Bobry na Zabobrzu

Trwa przeprowadzka LGD do Kowar

Areszt dla mieszkańca Krzeszowa

Tramwaj już po renowacji

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2090
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%