Czytających: 11481

Jelenia Góra: Trafiały doświadczone "strzelby"

Sobota, 17 lutego 2024, 20:06
Aktualizacja: 20:28
Porażką Karkonoszy Jelenia Góra zakończył się dzisiejszy mecz sparingowy, w którym podejmowaliśmy na sztucznym boisku przy ulicy Złotniczej ekipę Baryczy Sułów.

Uczciwie trzeba przyznać, że patrząc na kadrę i potencjał Baryczy Sułów, jest to czwartoligowiec tylko z nazwy. Firma wspierana bardzo mocno i intensywnie przez firmę Tarczyński zbudowała bardzo mocny skład na czele z kilkoma zawodnikami z przeszłością w ligach centralnych, w tym w ekstraklasie. Na czele tej długiej listy znajdują się choćby Piotr Grzelczak (m.in. Widzew Łódź, Lechia Gdańsk, czy Jagiellonia Białystok), Jakub Smektała (Piast Gliwice, Ruch Chorzów), Paweł Wojciechowski (Heerenveen, Murcia, Szachtior Soligorsk, Zawisza Bydgoszcz), czy bramkarz Dominik Budzyński (Śląsk Wrocław, Miedź Legnica, ŁKS Łódź, Polonia Warszawa).

Do przerwy lepsi byli rywale, którzy prowadzili 2:0 po trafieniach wspomnianych Pawła Wojciechowskiego i Piotra Grzelczaka. W 79. minucie wynik na 1:2 z perspektywy gospodarzy ustalił Kacper Chmielewski.

Karkonosze Jelenia Góra - Barycz Sułów 1:2 (0:2)

Karkonosze: Fościak, Malec - Maciejewski, Niemienionek, Pojasek, Kocot, Milewski, Pałaszewski, Ratajski, Radziemski, Dudek, Jaros, Zemlak, Chmielewski, Kuźniewski, Posacki, Kulchawy, Firmanty, Szaciłło-Kulikowski, Hetman oraz zawodnik testowany.