Zalogowanych: 19

Jelenia Góra: Hokejowy wynik przy Złotniczej

Sobota, 10 lutego 2024, 16:55
Aktualizacja: 17:05
Świadkami aż siedmiu trafień byli kibice, którzy wybrali się na dzisiejszy mecz sparingowy pomiędzy trzecioligowymi piłkarzami Karkonoszy Jelenia Góra, a reprezentantem IV ligi - Miedzią II Legnica. Na sztucznym boisku przy ulicy Złotniczej minimalnie lepsi byli rywale, wygrywając 4:3.

Do przerwy było 1:1. W 40. minucie na listę strzelców wpisał się Mikołaj Milewski, lecz kilkadziesiąt sekund później do wyrównania doprowadził filigranowy Marcin Garuch. Po zmianie stron Garuch trafił po raz drugi, ale tym razem to my zdołaliśmy trafić na remis (2:2 - zawodnik testowany). Kolejne dwa ciosy zadali jednak goście, którzy najpierw w 79. minucie wyszli na prowadzenie 3:2, a chwilę później podwyższyli rezultat na 4:2. W 85. minucie wynik spotkania ustalił Kacper Siwek.

Karkonosze Jelenia Góra (III liga) - Miedź II Legnica (IV liga) 3:4 (1:1)

Karkonosze: Malec, Kulchawy, Firmanty, Niemienionek, Pojasek, Kocot, Milewski, Pałaszewski, Tokarz, Ratajski, zawodnik testowany oraz Fościak, Szaciłło-Kulikowski, Kuźniewski, Posacki, Zemlak, Wojtak, Chmielewski.